Programos

Python programuotojas

2806 - 4000 EUR
rasti www.cvbankas.lt
Darbo pobūdis Jūs būsite atsakingas už:

Inovatyvių sprendimų kūrimą medicinos srityje
Būsite tarptautinės komandos dalis, kuri atsakinga už IoT sprendimus
Programavimo kodo kokybės užtikrinimą
Turėsite galimybę įgyvendinti savo idėjas dėl esamų aplikacijų tobulinimo Reikalavimai darbuotojui Mes tikimės, kad turite:

3+ metus aktyvaus Python objektinio programavimo patirties
Programavimo užduočių versijavimo įgūdžius (Git at analogiškas)
IT srities išsilavinimą
JavaScript programavimo patirtis būtų privalumas
Programavimo patirtis su Odoo sistema būtų reikšmingas privalumas
RFID technologijos išmanymas būtų privalumas Įmonė siūlo Darbo ir laisvalaikio balansas Lankstus darbo grafikas Kiti privalumai Telefonas asmeniniam naudojimui Kompiuteris asmeniniam naudojimui Reguliarūs mokymai Kompetenciją atitinkantį atlyginimą
Galimybę dirbti prie reikšmingai inovatyvių projektų
Lankstų darbo grafiką
Galimybę kelti kvalifikaciją Jums patraukliu būdu – kursai, knygos, konferencijos
Išbandyti jėgas naujose pozicijose. Esame ambicingų planų turinti ir auganti įmonė, todėl yra galimybė ne tik tobulėti, bet ir realiai panaudoti žinias. Atlyginimas 2806-4000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
  • Laukas „Pranešimas“ negali būti tuščias
  • Maksimalus dydis - 3 MB. Formatai: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Rekomenduojami formatai: jpg, png, gif, bmp
  • arba Atšaukimas

Panašios laisvos vietos

Lietuva, Vilnius 09.02.2022
Office Administrator 1200 - 1900 €
rasti www.cvbankas.lt
Lietuva, Vilnius 11.02.2022
Customer Support Specialist 1400 - 1900 €