Programos

IT technikas

1100 EUR
Pareigos: · Serverinės įrangos surinkimas ir ardymas pagal įmonės reglamentą;
· Įrangos priėmimas į sandėlį, aprašymas, įrašymas į duomenų bazę;
· Klientų konsultavimas techniniais klausimais (nustatymai, darbas, bug‘ai ir klaidos). Neturi tokių žinių? Išmokysim, duosim visus reikalingus duomenis;
· Darbas su buhalterine apskaitos programa;
· Techninė surinkimo kontrolė;
· Įrangos pakavimas ir atidavimas pristatymui;
· Vadovybės nustatytų užduočių vykdymas;
· Nuolatinis žinių atnaujinimas; Reikalavimai: · Analogiškos arba artimos veiklos darbo patirtis;
· PC/serverių/DS/blade kinfigūravimo patirtis ar bent jau noras tobulėti šioje srityje;
· Kompiuterinės ir serverinės geležies žinios;
· noras tobulėti IT srityje;
· Atidumas ir dėmesys detalėms (kiekvienas varžtelis ar kabelis svarbus);
· Gebėjimas imtis atsakomybės;
· Gebėjimas atlikti kelias užduotis vienu metu;
· Gebėjimas greitai mokytis;
· Rusų kalbos pagrindai, geros IT anglų kalbos žinios Ką mes siūlome? Fiksuotą atlyginimą + motyvacinį priedą, priklausantį nuo atlikto darbo.
Dinamiškas ir įdomus darbas augančioje įmonėje
Stabilią darbo vietą bei visada laiku mokamą atlyginimą.
Įvadinai apmokymai.
Nuolatinis tobulėjimas ir naujų žinių įgavimas IT srityje. Atlyginimas Nuo 1100 €/mėn. neatskaičius mokesčių
  • Laukas „Pranešimas“ negali būti tuščias
  • Maksimalus dydis - 3 MB. Formatai: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Rekomenduojami formatai: jpg, png, gif, bmp
  • arba Atšaukimas

Panašios laisvos vietos

Lietuva, Vilnius 07.02.2022
Produktų vadovas 2500 - 4000 €
rasti www.cvbankas.lt
Lietuva, Kaunas 04.02.2022
Sandėlio vyresnysis (-ioji) darbuotojas (-a) 1200 - 1500 €
Gamybos darbuotojai (-os) 735 - 1070 €
VADYBININKAS (-Ė) OPERACIJŲ SKYRIUJE (B2B) 1224 - 1762 €