PILNŲ KROVINIŲ (FTL) VADYBININKAS (-Ė) DARBUI SU VEŽĖJAIS (NVS REGIONAS, PATIRTIS BŪTINA)

1200 - 3500 EUR
rasti www.cvbankas.lt
Darbo aprašymas
  • Pilnų krovinių (FTL) gabenimo organizavimas iš Lietuvos į NVS šalis;
  • Patikimų vežėjų paieška ir santykių palaikymas su esamais;
  • Nuolatinis vežėjų rinkos kainų monitoringas;
  • Užsakymų derinimas, sudarymas ir įforminimas;
  • Užsakymų vykdymo kontrolė, įvairių klausimų su vežėjais derinimas.
Reikalavimai kandidatui:
  • Patirtis pilnų krovinių (FTL) gabenimo srityje (pageidautina NVS regione);
  • Rusų kalba žodžiu ir raštu (lenkų kalbos žinojimas - didelis privalumas);
  • Vairuotojo pažymėjimas ir nuosavas automobilis (retoms kelionėms);
  • NVS rinkos specifikos ir subtilybių išmanymas.
Siūlome tau
  • Fiksuotą darbo užmokestį + motyvuojančią bei konkurencingą motyvacinę sistemą, priklausančią nuo pasiektų darbo rezultatų;
  • Įdomų ir kūrybišką darbą jaunatviškame kolektyve bei sparčiai augančioje ir inovatyvioje įmonėje;
  • Savirealizacijos ir profesinio augimo galimybes;
  • Tapti draugiško kolekyvo dalimi, mėgautis palaikančia darbo atmosfera bei pagarbiu požiūriu į darbuotojus.
Atlyginimas 1200-3500 €/mėn. į rankas
Fiksuotą darbo užmokestį + motyvuojančią, konkurencingą motyvacinę sistemą, priklausančią nuo pasiektų darbo rezultatų.
  • Laukas „Pranešimas“ negali būti tuščias
  • Maksimalus dydis - 3 MB. Formatai: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Rekomenduojami formatai: jpg, png, gif, bmp
  • arba Atšaukimas

Panašios laisvos vietos

Lietuva, Telšiai 25.01.2022
Gamybos meistras 2100 - 2450 €
rasti www.cvbankas.lt
Lietuva, Vilnius 26.01.2022
Gamybos operatorius - derintojas (-a) 950 - 1400 €
rasti www.cvbankas.lt
Lietuva, Vilnius 07.02.2022
Klientų aptarnavimo specialistas (-ė) (POS sistemos) 1250 - 1650 €