Programos

NUOTEKŲ VALYMO ĮRENGINIŲ MONTUOTOJŲ BRIGADA

1300 - 1500 EUR
rasti www.cvbankas.lt
Darbo pobūdis
  • Laiko planavimas, organizavimas, darbų priežiūra, pradedant nuo medžiagų pakrovimo iki pilno darbų atlikimo objekte.
  • Darbas Vilniaus mieste ir rajone.
  • Technikos nuvežimas (traliuku) į objektą;
  • Žemės kasimo darbai su ekskavatoriumi;
  • Inžinerinių tinklų, t.y. vamzdynų montavimas;
  • Nuotekų valymo įrenginių ir nuotekų talpų montavimas.
Reikalavimai darbuotojui
  • Mokėti skaityti brėžinius;
  • Darbo patirtis vadovaujant;
  • Gebėjimas dirbti nivelyru;
  • SM ir C kategorijos;
  • Mechanizatoriaus darbo patirtis
  • Darbo patirtis prie vamzdynų montavimo;
  • B kategorija (privalumas).
Mes siūlome
  • Visada laiku mokamą atlyginimą;
  • Laisvus savaitgalios ir šventines dienas;
  • Įdomų ir dinamišką darbą;
  • Darbuotojo draudimą;
  • Draugišką kolektyvą;
UAB ,,Vandenvala” – esame viena iš LZT group įmonių, kurios veikla - biologinių nuotekų valymo įrenginių pardavimas ir montavimas.
Šiuo metu prie augančios komandos kviečiame prisijungti brigadą. Ieškome BRIGADININKO, VAIRUOTOJO – MECHANIZATORIAUS, TECHNOLOGINIŲ VAMZDYNŲ IR ĮRENGINIŲ MONTUOTOJO. Pretenduoti gali visa brigada arba pavieniai asmenys. Atlyginimas 1300-1500 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis - derybų klausimas, priklauso nuo turimos patirties ir asmeninės motyvacijos.
Yra galimybė gauti motyvacinį priedą.
  • Laukas „Pranešimas“ negali būti tuščias
  • Maksimalus dydis - 3 MB. Formatai: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Rekomenduojami formatai: jpg, png, gif, bmp
  • arba Atšaukimas