Programos

id #2533491 02.11.2021

Linijų inžinierius (-ė) Kaune

1500 - 2300 EUR
Laisva vieta nebeaktuali
Darbo pobūdis
  • 110, 330 kV įtampos kabelių ir oro linijų techninės būklės vertinimas, būtinų darbų apimčių nustatymas, periodinių ir neeilinių apžiūrų metu;
  • techninės priežiūros ir remonto darbų apimčių planavimas, lėšų poreikio skaičiavimas, remonto grafikų sudarymas ir vykdymo stebėsena naudojant Turto valdymo informacinę sistemą (TVIS);
  • linijų remonto darbų vykdymo kontrolė ir atliktų darbų priėmimas;
  • eksploatavimo dokumentacijos (TVIS, GIS) pildymas, tvarkymas ir archyvavimas;
  • pagal rangos sutartis atliekamų remonto darbų kokybės, apimčių ir terminų vykdymo priežiūra, techninis įvertinimas ir darbų priėmimas bei turto dokumentų rengimas;
  • veiklos elektros linijų apsaugos zonose derinimas, tikrinimas.
Reikalavimai darbuotojui
  • aukštasis arba jam prilyginamas elektros energetikos, elektros inžinerijos išsilavinimas;
  • elektros įrenginių įrengimo, statybos, bandymo apimčių ir normų bei elektros įrenginių eksploatavimo, teisės aktų žinojimas;
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office),
  • anglų kalbos mokėjimas (techninės dokumentacijos skaitymui);
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • inžinerinis mąstymas, atsakingumas, iniciatyvumas, laiko planavimo ir darbų organizavimo įgūdžiai.

Privalumai:

  • ypatingo statinio specialiųjų statybos darbų techninės priežiūros vadovo kvalifikacijos atestatas
  • darbui su (iki 110 kV įtampos) inžineriniais tinklais. Darbo sritis: elektros energijos tiekimo ir skirstymo įrenginių montavimas; elektros tinklų tiesimas arba visos darbų sritys);
  • ne mažesnė kaip 2 metų patirtis elektros energetikos srityje;
  • darbo patirtis 110 - 330 kV įtampos elektros linijų statybose, eksploatavimo darbų vykdyme;
  • VK arba AK elektrosaugos kategorija.
Mes jums siūlome Įmonė siūlo:

  • įdomų darbą aukščiausio lygio profesionalų komandoje;
  • sklandų įvedimą ir draugiškus kolegas;
  • vidinius ir išorinius mokymus;
  • sveikatos draudimą (po išbandymo laikotarpio);
  • galimybę dalį laiko dirbti nuotoliniu būdu;
  • patogias darbo priemones ir puikias darbo sąlygas;
  • darbo užmokestį nuo 1500 EUR iki 2300 EUR (su mokesčiais), kintamą atlygio dalį iki 20 proc. metinio bazinio atlygio, priklausančią nuo bendrovės/individualių tikslų pasiekimo.
Atlyginimas 1500-2300 €/mėn. neatskaičius mokesčių
  • Laukas „Pranešimas“ negali būti tuščias
  • Maksimalus dydis - 3 MB. Formatai: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Rekomenduojami formatai: jpg, png, gif, bmp
  • arba Atšaukimas

Panašios laisvos vietos

Lietuva, Vilnius 04.02.2022
B2B PROJEKTŲ INŽINIERIUS (-Ė) 1300 €
rasti www.cvbankas.lt
Lietuva, Kaunas 28.01.2022
GELEŽINKELIŲ INŽINIERIUS (-Ė) 1580 €
INŽINIERIUS (-Ė) REŽIMŲ PLANAVIMO KOMANDOJE 1675 - 2413 €
rasti www.cvbankas.lt
Telekomunikacijų inžinierius 1030 - 2280 €