Programos

id #2533485 02.11.2021

Krovinių kontrolės specialistas (-ė) (darbas pamainomis)

1 EUR
Job description Mes esame komanda, kurią vienija pergalės. Investicijos į pažangias technologijas, naują vilkikų parką, lyderystė ir nuolatinis profesinis tobulėjimas leidžia siekti užsibrėžtų tikslų.

Prisijunk prie lyderiaujančios skaitmeninės pervežimų kompanijos ir kartu su mumis tapk akivaizdžiu pirmu pasirinkimu mūsų klientams, darbuotojams, mūsų bendruomenei, akcininkams ir partneriams.

Šiuo metu ieškome Krovinių kontrolės specialisto (-ės).

Darbo pobūdis:

  • Ypatingai svarbių krovinių transportavimo stebėjimas
  • Transportavimo metu iškilusių problemų sprendimas
  • Komunikacija su vairuotojais jiems rūpimais klausimais
  • Užtikrinti duomenų patikimumą ir jų suvedimą laiku

Reikalavimai:

  • Atsakingumas, gebėjimas analizuoti informaciją ir priimti sprendimus savarankiškai
  • Puikios rusų kalbos žinios (anglų kalbos mokėjimas - privalumas)
  • Geri MS Excel įgūdžiai
  • Privalumas – darbo patirtis tarptautinių pervežimų srityje

Įmonė siūlo:

  • Galimybę derinti studijas su darbu
  • Čia puikios galimybės įgyvendinti savo idėjas prisidedant prie organizacijos vystymo ir augimo
  • Vidiniai ir išoriniai mokymai - skatiname ir palaikome kolegų tobulėjimą
  • Siūlome karjerą Europoje lyderiaujančioje kompanijoje!
  • Valandinis atlyginimas (bruto): Nuo 6.19 iki 7.08 € . Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį, kompetenciją bei atitikimą kitiems pareigybės reikalavimams.
  • Laukas „Pranešimas“ negali būti tuščias
  • Maksimalus dydis - 3 MB. Formatai: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Rekomenduojami formatai: jpg, png, gif, bmp
  • arba Atšaukimas

Panašios laisvos vietos

Lietuva, Vilnius 04.02.2022
Klientų konsultantas (-ė) padalinyje Vilniuje 1150 - 1700 €
rasti www.cvbankas.lt
Lietuva, Kaunas 23.01.2022
Gamybos operatorius (-ė) 1400 €
rasti www.cvbankas.lt
Lietuva, Vilnius 01.02.2022
Gamybos Operatorius 1100 - 1500 €
rasti www.cvbankas.lt
Lietuva, Kaunas 04.02.2022
Baldų gamybos operatorius (-ė) 800 - 1500 €