Programos

id #2533478 02.11.2021

SANDĖLIO DARBUOTOJAS (-A)

850 EUR
Laisva vieta nebeaktuali
Darbo pobūdis
  • Prekių atrinkimas, pakrovimas, pakavimas;
  • Tvarkos sandėlyje palaikymas;
  • Darbo laikas (I-V, 15:00-00:00 val., taikoma suminė darbo laiko apskaita)
  • Darbo vieta - Terminalo g. 8, Biruliškių k., Karmėlavos sen., Kauno raj. (Kauno LEZ).
Reikalavimai darbuotojui
  • Darbo patirtis sandėlyje - privalumas;
  • Greita orientacija, kruopštumas, atsakingas požiūris į darbą ir iniciatyvumas;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai.
Mes jums siūlome
  • Darbo užmokestį proporcingą Tavo įgūdžiams ir patirčiai (galimybė gauti papildomus mėnesinius priedus už darbo greitį ir kokybę);
  • Priskiriamą mentorių, kuris padės sėkmingai startuoti naujose pareigose;
  • Ilgalaikį darbą stabilioje susiformavusioje komandoje;
  • Geras darbo aplinkos sąlygas;
  • Bendrus kolektyvo renginius;
  • Galimybę įgyti elektrinio krautuvo vairuotojo pažymėjimą;
  • Darbo priemones ir patogią darbo aprangą;
  • Premijinę sistemą už rekomenduotus draugus;
  • Karjeros galimybes "ACME Grupės" bendrovėse;
  • Galimybę varžytis ir palaikyti puikią sportinę formą kartu su ACME CUP ir dar daug progų tiesiog atšvęsti mūsų mažas ir dideles pergales.
Atlyginimas Nuo 850 €/mėn. į rankas
+ priedai už pasiektus rezultatus
  • Laukas „Pranešimas“ negali būti tuščias
  • Maksimalus dydis - 3 MB. Formatai: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Rekomenduojami formatai: jpg, png, gif, bmp
  • arba Atšaukimas