Programos

id #2529530 02.11.2021

Pardavėja (-as) - konsultantė (-as) "SINSAY" parduotuvėje, PC Mega, 0,75 ir 1 etatas

4 EUR
Laisva vieta nebeaktuali
Darbo pobūdis:
  • klientų aptarnavimas;
  • tvarkos prekybos salėje užtikrinimas;
  • prekių ekspozicijos priežiūra;
  • švaros palaikymas.
Reikalavimai darbuotojui:
  • ne žemesnis nei vidurinis išsilavinimas;
  • domėjimasis mada;
  • darbštumas, atsakingumas;
  • draugiškumas ir gebėjimas dirbti komandoje;
  • geri bendravimo įgūdžiai.

Privalumai:
  • prekybinio darbo patirtis;
  • anglų ir/arba rusų kalbų pagrindai;
  • punktualumas.
Mes jums siūlome Dirbk tiek, kiek nori,
Užsidirbk tiek, kiek reikia,
Tau užteks laiko mokslams
Ir dar liks laiko sau,
Pirksi pigiau
ir VISADA atrodysi madingai!

Rask savo priežastis prisijungti prie mūsų komandos.

www.sinsay.com/lt/lt/?gclid=EAIaIQobChMI--On8b2t8gIVu2pvBB1SgQpfEAAYASAAEgKfO_D_BwE Atlyginimas Nuo 4,58 €/val. neatskaičius mokesčių
Papildomi priedai nuo pardavimų
  • Laukas „Pranešimas“ negali būti tuščias
  • Maksimalus dydis - 3 MB. Formatai: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Rekomenduojami formatai: jpg, png, gif, bmp
  • arba Atšaukimas