Programos

id #2529509 01.11.2021

Prekių surinkėjas (-a) (vaistų, maisto papildų sandėlyje)! Atlygis 750 Eur „į rankas“!

750 EUR
Laisva vieta nebeaktuali
Darbo pobūdis
  • prekių (vaistų, maisto papildų, slaugos priemonių) atrinkimas, komplektavimas;
  • produkcijos pakavimas;
  • kiti smulkūs pagalbiniai sandėlio darbai.

Darbo grafikas: nuo pirmadienio iki penktadienio, nuo 10:00 iki 19:00 valandos.
Darbo vieta: Ramučiai. Reikalavimai
  • atsakingumas, atidumas;
  • spartus darbo tempas;
  • panašaus darbo patirtis (privalumas).
Mes jums siūlome
  • darbą iki 2022-01-31;
  • geras darbo sąlygas;
  • į ir iš darbo veža įmonės transportas;
  • konkurencingą darbo užmokestį;
  • virtuvėlę pietums ir 1 valandos pietų pertrauką.

Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ ir potencialūs darbdaviai tvarkytų Jūsų pateiktus asmens ir specialiųjų kategorijų duomenis atrankų į darbo vietas tikslais „Headex Group“ privatumo politikoje nurodyta tvarka, bei Jūsų duomenys būtų saugomi „Headex Group“ duomenų bazėje trejus metus. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Daugiau informacijos: www.headex.eu/lt/privatumo-politika/ Atlyginimas 750 €/mėn. į rankas
  • Laukas „Pranešimas“ negali būti tuščias
  • Maksimalus dydis - 3 MB. Formatai: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Rekomenduojami formatai: jpg, png, gif, bmp
  • arba Atšaukimas

Panašios laisvos vietos

Lietuva, Vilnius 07.02.2022
Padalinių vadovė /-as 1300 - 1500 €
rasti www.cvbankas.lt
Lietuva, Vilnius 04.02.2022
IT technikas 1100 €
rasti www.cvbankas.lt
Lietuva, Kaunas 07.02.2022
KOKYBĖS VADOVAS (-Ė) 1000 - 1500 €
rasti www.cvbankas.lt
Lietuva, Utena 07.02.2022
PERSONALO VADYBININKAS (-Ė) 1200 - 1600 €
rasti www.cvbankas.lt
Lietuva, Kaunas 04.02.2022
Paštomatų tinklo vadovas (-ė) 2500 - 3000 €