Programos

id #2529469 01.11.2021

Slaugytojo padėjėjas (-a) darbui stacionare

650 EUR
rasti www.cvbankas.lt
Darbo pobūdis
  • Asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimas pagal slaugytojo padėjėjo medicinos normą;
  • Darbas stacionare;
  • Pagalba operacinės komandai įvairių operacijų metu;
  • Stacionaro priežiūra ir higienos reikalavimų užtikrinimas;
  • Medicininių atliekų tvarkymas;
  • Su darbu susijusių dokumentų pildymas;
  • Bendradarbiavimas su gydytojais, slaugos ir kitais asmens sveikatos priežiūros specialistais.
Reikalavimai darbuotojui
  • Išsilavinimas: turėti slaugytojo padėjėjo kvalifikaciją įrodantį dokumentą arba sveikatos fakulteto studentas(-ė);
  • Gebėti korektiškai, pagarbiai bendrauti su įmonės pacientais, klientais, darbuotojais, bendradarbiauti, dirbti komandoje.
Mes jums siūlome
  • Perspektyvų darbą aukštos reputacijos įmonėje;
  • Geras darbo sąlygas ir puikų mikroklimatą;
  • Nuolatinius mokymus, kurie užtikrina asmeninį tobulėjimą bei kvalifikacijos kėlimą ir galimybę realizuoti savo tikslus;
  • Nuolaidų programą įmonės teikiamoms paslaugoms;
  • Darbas nuo 16 iki 20val. darbo dienomis ir šeštadieniais 8-15val.
  • Siūlomas atlyginimas nuo 650 eur/mėn. (neatskaičius mokesčių).
Atlyginimas Nuo 650 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Kilus klausimams ar norėdami apie darbo pobūdį sužinoti daugiau galite drąsiai kreiptis:
mob. 8 616 09218 arba el.p.
  • Laukas „Pranešimas“ negali būti tuščias
  • Maksimalus dydis - 3 MB. Formatai: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Rekomenduojami formatai: jpg, png, gif, bmp
  • arba Atšaukimas