Programos

id #2529465 01.11.2021

PAMAINOS VADOVAS (-Ė) gamyboje

1600 EUR
rasti www.cvbankas.lt
Darbo pobūdis
  • vadovavimas pamainos darbui
  • gamybos procesų planavimas, organizavimas ir kontrolė;
  • atsakomybė už darbo efektyvumą ir kokybę, gamybos plano vykdymą;
  • pamainos personalo valdymas ir administravimas;
  • dalyvavimas efektyvumo didinimo ir kokybės gerinimo projektuose; naujų darbo organizavimo metodikų įsisavinimas.

Darbas pamainomis, slenkančiu grafiku, po 12 val. (darbo laikas 6:00-18:00 ir 18:00-6:00) Reikalavimai darbuotojui
  • aukštesnysis arba aukštasis išsilavinimas; (privalumas)
  • poligrafijos technologijų išmanymas (privalumas);
  • lean metodų išmanymas;
  • panašaus darbo patirtis (privalumas);
  • sugebėjimas dirbti komandoje, bendradarbiavimas;
  • noras mokytis, pastovus tobulėjimas;
  • atsakingumas, orientacija į klientą;
  • tvarkingumas;
  • gebėjimas planuotis darbo laiką pagal gautas užduotis.
Mes jums siūlome Biuras Stalo tenisas Nemokami užkandžiai Dviračių saugykla Dušas Modernios ir patogios darbo ir poilsio sąlygos
  • stabilų darbą augančioje įmonėje;
  • pilnaverčius mokymus;
  • konkurencingą darbo užmokestį;
  • draugišką ir profesionalų kolektyvą;
  • puikias darbo ir poilsio sąlygas.
  • galimybę atskleisti savo gebėjimus;

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Mūsų įmonė gerbia Jūsų privatumą, todėl rūpinamės Jūsų asmens duomenų saugumu.
Jūsų nurodyti asmens duomenys bus apdorojami šios darbuotojų atrankos tikslais. Duomenų tvarkytojas yra UDLAB KOPA, Industrijos g. 12, Biruliškės, Kauno raj. Lietuva. Atlyginimas Nuo 1600 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Konkretus darbo užmokestis priklauso nuo dirbtų valandų ir darbo dienų skaičiaus.
  • Laukas „Pranešimas“ negali būti tuščias
  • Maksimalus dydis - 3 MB. Formatai: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Rekomenduojami formatai: jpg, png, gif, bmp
  • arba Atšaukimas

Panašios laisvos vietos

Lietuva, Vilnius 07.02.2022
Klientų aptarnavimo specialistas (-ė) (POS sistemos) 1250 - 1650 €
rasti www.cvbankas.lt
Lietuva, Kaunas 04.02.2022
Baldų gamybos operatorius (-ė) 800 - 1500 €
rasti www.cvbankas.lt
Lietuva, Klaipėda 25.01.2022
OPERATORIUS (-Ė) GAMYBOJE 750 - 800 €
rasti www.cvbankas.lt
Lietuva, Kaunas 23.01.2022
Gamybos operatorius (-ė) 1400 €