Programos

id #2529463 01.11.2021

SANDĖLIO DARBININKĖ (-AS) - LIPDUKŲ KLIJAVIMAS VILNIUJE

600 EUR
Laisva vieta nebeaktuali
Darbo pobūdis
  • Darbas maisto, alkoholinių gėrimų ir kitų prekių sandėlyje;
  • Prekių paruošimas prekybai – lipdukų ir/ar banderolių klijavimas;
  • Darbo laikas:
7:00-18:00 val. (Pirmadienis-ketvirtadienis) Reikalavimai darbuotojui
  • Punktualumas, darbštumas, sąžiningumas, atsakomybė;
  • Gera fizinė sveikata;
  • Įdarbiname tik pilnamečius, bet patirtis neprivaloma.
Mes jums siūlome Transportas Kelionės į/iš darbo kompensavimas
  • Nemokamas transportas į/iš darbo maršrutu:
Eišiškės - Šalčininkai - V.A. Graičiūno g., Vilnius
  • Nemokama kava/arbata;
  • Reguliariai mokamą darbo užmokestį ir visas socialines garantijas.

Kandidatas, siųsdamas savo gyvenimo aprašymą (CV), išreiškia sutikimą, kad jo asmens duomenys bus tvarkomi UAB "MV GROUP Logistics" atrankos į pasirinktą poziciją vykdymo ir kandidatūros vertinimo tikslu tol, kol vykdoma atranka į pasirinktą poziciją. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiame asmens duomenų privatumo politikoje, kurią rasite mūsų interneto svetainėje adresu: www.mvgrouplogistics.lt/privatumo-politika/ Atlyginimas Nuo 600 €/mėn. į rankas
Priklauso nuo išdirbio, vidutinis darbo užmokestis neatskaičius mokesčių 1100 Eurų
  • Laukas „Pranešimas“ negali būti tuščias
  • Maksimalus dydis - 3 MB. Formatai: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Rekomenduojami formatai: jpg, png, gif, bmp
  • arba Atšaukimas

Panašios laisvos vietos

Lietuva, Kaunas 04.02.2022
Logistas (-ė) 800 €
rasti www.cvbankas.lt
Lietuva, Vilnius 26.01.2022
VADYBININKAS - EKSPEDITORIUS (-Ė) 1400 €
rasti www.cvbankas.lt
Lietuva, Klaipėda 01.02.2022
Salės darbuotojas (-a), VINGIO G. 14 750 - 920 €
rasti www.cvbankas.lt
Lietuva, Prienai 04.02.2022
Socialinis darbuotojas 1472 €