Programos

id #2529452 01.11.2021

Darbuotojų saugos ir sveikatos specialistas

1200 EUR
Laisva vieta nebeaktuali
Darbo pobūdis
  • Darbuotojų saugos ir sveikatos bei gaisrinės saugos norminių aktų ir kitų dokumentų rengimas;
  • Įmonės darbų ir gaisrinės saugos įgyvendinimas bei vykdymo kontrolė;
  • Darbuotojų instruktavimas saugos ir sveikatos bei gaisrinės saugos klausimais;
  • Darbų saugos mokymų vedimas ir organizavimas įmonės darbuotojams;
  • Nelaimingų atsitikimų darbe ir profesinių ligų prevencijos priemonių parengimas, įgyvendinimas;
  • Nelaimingų atsitikimų darbe, pakeliui į/iš darbo tyrimas;
  • Profesinės rizikos vertinimo organizavimas įmonėje;
  • Darbuotojų sveikatos patikrinimo organizavimas;
  • Civilinės saugos reikalavimų įmonėje įgyvendinimas ir kontrolė;
  • Vadovų ir darbuotojų konsultavimas darbuotojų saugos ir sveikatos bei gaisrinės saugos klausimais.
Reikalavimai darbuotojui
  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Darbuotojų saugos ir sveikatos specialisto, gaisrinės saugos specialisto pažymėjimai;
  • Analogiško darbo patirtis (privalumas - gamybinėje įmonėje);
  • Atsakingumas, iniciatyvumas, greita reakcija į iškilusias problemas.
Mes jums siūlome
  • Visas socialines garantijas bei priemones reikalingas darbui;
  • Dinamišką darbo aplinką, profesionalią vadovų ir kolegų komandą;
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų (24/7);
  • Nuolaidas įmonės gaminamai produkcijai bei kitas socialines tikslines išmokas ir priemones.
Atlyginimas Nuo 1200 €/mėn. neatskaičius mokesčių
  • Laukas „Pranešimas“ negali būti tuščias
  • Maksimalus dydis - 3 MB. Formatai: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Rekomenduojami formatai: jpg, png, gif, bmp
  • arba Atšaukimas

Panašios laisvos vietos

Lietuva, Vilnius 27.01.2022
DARBUOTOJŲ SAUGOS IR SVEIKATOS SPECIALISTAS (-Ė) 1564 - 2346 €
rasti www.cvbankas.lt
Lietuva, Palanga 30.01.2022
Buhalteris (-ė) 1600 - 1800 €
rasti www.cvbankas.lt
Lietuva, Kaunas 04.02.2022
Buhalteris 1500 €
rasti www.cvbankas.lt
Lietuva, Vilnius 04.02.2022
Įmonių grupės Vyr. Buhalteris (-ė) 2500 - 3900 €