Programos

id #2529447 01.11.2021

Statybos vadovas

1600 - 2200 EUR
Laisva vieta nebeaktuali
Darbo pobūdis
  • Vadovauti statybos darbams paskirtuose objektuose bei užtikrinti jų atlikimą laiku;
  • Organizuoti ir kontroliuoti darbininkų atliekamus statybos darbus statybvietėje;
  • Užtikrinti statybos darbų atlikimo kokybę pagal technologinius reikalavimus;
  • Pildyti dokumentaciją, susijusią su statybos darbų vykdymu ir priežiūra;
  • Užtikrinti darbuotojų saugos ir sveikatos, priešgaisrinės saugos reikalavimų vykdymą statybos objekte;
  • Kontroliuoti medžiagų ir atliktų darbų kiekius, rengti atliktų darbų aktus;
  • Priimti, perduoti darbų frontą, atliktus darbus, statybinę dokumentaciją pagal įmonėje nustatytą tvarką;
  • Pildyti darbo laiko apskaitos ir darbo užmokesčio žiniaraščius;
  • Vykdyti medžiagų nurašymus.
  • Prižiūrėti, kontroliuoti subrangovų vykdomus darbus.
Reikalavimai darbuotojui
  • turėti statybos vadovo kvalifikacijos atestatą;
  • išmanyti statybos procesus;
  • gebėti skaityti, analizuoti projektus bei techninę dokumentaciją;
  • turėti ne mažesnę nei 2 metų darbo patirtį statybos srityje;
  • turėti geras raštvedybos bei dokumentų rengimo taisyklių žinias;
  • gebėti dirbti MS Offise pagrindinėmis programomis;
  • turėti vairuotojo pažymėjimą.
Mes jums siūlome
  • įdomų ir atsakingą darbą;
  • laiku mokamą atlyginimą;
  • visas darbui reikalingas priemones.
Atlyginimas 1600-2200 €/mėn. neatskaičius mokesčių
  • Laukas „Pranešimas“ negali būti tuščias
  • Maksimalus dydis - 3 MB. Formatai: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Rekomenduojami formatai: jpg, png, gif, bmp
  • arba Atšaukimas

Panašios laisvos vietos

Lietuva, Vilnius 26.01.2022
Statybos vadovas (-ė) 2100 - 3000 €
rasti www.cvbankas.lt
Lietuva, Mažeikiai 04.02.2022
PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė) 1800 - 2500 €
rasti www.cvbankas.lt
Lietuva, Vilnius 04.02.2022
PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė). Verslo informacijos paslaugos 1500 - 2000 €
rasti www.cvbankas.lt
Lietuva, Vilnius 07.02.2022
Mėsininkas (-ė),FABIJONIŠKIŲ G. 2A-102 1000 - 1470 €
rasti www.cvbankas.lt
Lietuva, Klaipėda 01.02.2022
Mėsininkas (-ė), VINGIO G. 14 1000 - 1470 €