Programos

id #2529445 01.11.2021

Kalbų mokyklos administratorius (-ė)

700 EUR
Laisva vieta nebeaktuali
Darbo pobūdis Kokius darbus dirbsite:

  • administruosite ir koordinuosite anglų kalbos mokyklą;
  • didelę darbo laiko dalį bendrausite su mūsų mokiniais telefonu, gyvai bei paštu;
  • padėsite mokyklos vadovui sėkmingai koordinuoti kalbų kursus;
  • bendrausite ir su mūsų mokytojais;
  • administruosite ir pildysite mokyklos duomenų bazę, administruosite kursų sutartis;
  • mūsų klientai yra labai patenkinti paslaugų kokybe, bendrauti su jais yra malonu (su mokinių atsiliepimais kviečiame susipažinti mūsų paskyroje „Facebook“);
  • jumis pasitikėsime ne tik mes, bet ir mūsų mokytojai bei mokiniai;
  • nuoširdžiai rūpinsitės mūsų mokyklos ir mokinių gerove :)
Reikalavimai darbuotojui Tikimės, kad:

  • turite aukštąjį, aukštesnįjį arba nebaigtą aukštąjį išsilavinimą;
  • gebate itin atsakingai ir kruopščiai atlikti darbus, esate dėmesingas (-a) detalėms;
  • galite efektyviai planuotis užduotis;
  • turite puikius bendravimo įgūdžius, mandagiai ir paslaugiai bendraujate su klientais;
  • gebate dirbti komandoje ir savarankiškai;
  • mokate analizuoti paprastus duomenis;
  • mokate anglų kalbą;
  • nepriekaištingai mokate lietuvių kalbą, rašote sklandžiai ir be gramatinių klaidų;
  • norite mokytis ir tobulėti.

Šios jūsų savybės būtų privalumai:

  • filologinis išsilavinimas arba kalbų mokymo patirtis;
  • kitos užsienio kalbos mokėjimas;
  • patirtis administravimo, klientų aptarnavimo srityse;
  • galite dirbti pilną darbo dieną 8.00–17.00 arba 9.00–18.00.
Mes jums siūlome Mes jums siūlome:
  • būdami jauna auganti įmonė, siūlome karjeros galimybes ir smagią darbo atmosferą bei linksmus ir palaikančius kolegas;
  • darbą šiuolaikiškoje įmonėje, kuri rūpinasi savo darbuotojais taip pat, kaip ir savo klientais;
  • nemokamus anglų kalbos kursus;
  • dirbsite mūsų padalinyje Klaipėdoje (Danės g.15).
Atlyginimas 700 €/mėn. į rankas
Su galimybe kilti
  • Laukas „Pranešimas“ negali būti tuščias
  • Maksimalus dydis - 3 MB. Formatai: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Rekomenduojami formatai: jpg, png, gif, bmp
  • arba Atšaukimas

Panašios laisvos vietos

Lietuva, Kaunas 04.02.2022
Sandėlio vyresnysis (-ioji) darbuotojas (-a) 1200 - 1500 €
rasti www.cvbankas.lt
Lietuva, Klaipėda 04.02.2022
RESTORANO VADOVAS (-Ė) 800 - 1200 €
Paštomatų tinklo vadovas (-ė) 2500 - 3000 €
rasti www.cvbankas.lt
Lietuva, Vilnius 04.02.2022
IS ADMINISTRATORIUS 2500 - 3600 €
rasti www.cvbankas.lt
Lietuva, Vilnius 07.02.2022
Transporto vadybininkas (-ė) 1000 - 2000 €