Programos

id #2529442 01.11.2021

Cask 215 gastropub'as ieško barmeno (-ės)

700 - 1000 EUR
Darbo pobūdis Vienas populiariausių barų Šiauliuose CASK 215 bei vieta, kurioje jausiesi lyg šeimos narys(-ė) ieško barmeno (-ės). Tau tereikia su savimi atsinešti gerą vaibelį ir atsakomybės jausmą.

Darbo pobūdis:

  • Malonus ir nestandartinis klientų aptarnavimas;
  • baro siela, pliotkininkas apie viską, svečių draugas, vedlys ir patarėjas;
  • kokteilių bei jų ingridientų ruošimas;
  • atsakomybė už baro veiklą, kokybiškai pateikiamą produkciją restorano svečiui;
  • kavos, alkoholinių ir kitų gėrimų kokybiškas ruošimas;
  • gėrimų asortimento išmanymas;
  • Mėnesinė baro produktų apskaita;
  • baro tvarkos ir švaros užtikrinimas;
  • baro įrangos priežiūra.
Reikalavimai darbuotojui
  • barmeno darbo patirtis;
  • užsienio kalbų mokėjimas (privalumas);
Mes jums siūlome Darbo ir laisvalaikio balansas Lankstus darbo grafikas Sveikatingumas Sveikatos draudimas Kiti privalumai Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai
  • Pozityvią darbo aplinką;
  • Darbo aplinką, kurioje jausiesi lyg šeimos narys;
  • Kvalifikacijos tobulinimo kursus;
  • Visas socialines garantijas;
  • Sąžiningai skaičiuojamus ir mokamus viršvalandžius;
  • Atlyginimo priedus.
Atlyginimas 700-1000 €/mėn. į rankas
Priklauso nuo patirties ir darbo įstaigoje. Minimaliai 700 eur.
  • Laukas „Pranešimas“ negali būti tuščias
  • Maksimalus dydis - 3 MB. Formatai: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Rekomenduojami formatai: jpg, png, gif, bmp
  • arba Atšaukimas

Panašios laisvos vietos

Lietuva, Vilnius 26.01.2022
Padavėjas - barmenas 800 €
rasti www.cvbankas.lt
Lietuva, Vilnius 04.02.2022
Padavėjas (-a) 730 €
rasti www.cvbankas.lt
Lietuva, Šiauliai 04.02.2022