Programos

id #2529435 01.11.2021

Ofiso administratorė (-ius)

700 - 900 EUR
Laisva vieta nebeaktuali
Darbo pobūdis Skambučių koordinavimas;
Pagalba organizuojant vidinius įmonės renginius;
Dokumentacijos valdymas: personalo dokumentų rengimas, registravimas, įsakymų rengimas, raštų rengimas, dokumentacijos archyvavimas;
Bendravimas su išoriniais tiekėjais: kanceliarinių prekių užsakymas ir kt.;
Korespondencijos (laiškai, el.paštas) valdymas ir jų administravimas;
Biuro veiklos administravimas;
Pagalba vadovui bei kolegoms. Reikalavimai darbuotojui Aukštesnysis/aukštasis išsilavinimas;
Bent 1-2 metų patirtis administravimo srityje;
Ypač geras kompiuterinis raštingumas;
Puikus raštvedybos, dokumentų valdymo, archyvavimo taisyklių išmanymas;
Kruopštumas ir atidumas, atsakingumas, iniciatyvumas bei komunikabilumas;
Greita orientacija, racionalus mąstymas stresinėse situacijose bei savarankiškumas;
Geri organizaciniai ir darbo laiko planavimo įgūdžiai;
Geros rusų ir anglų kalbų žinios. Mes jums siūlome Konkurencingą, laiku mokamą atlyginimą.
Draugišką ir šiltą kolektyvą.
Įdomų ir dinamišką darbą.
Visas socialines garantijas. Atlyginimas 700-900 €/mėn. į rankas
  • Laukas „Pranešimas“ negali būti tuščias
  • Maksimalus dydis - 3 MB. Formatai: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Rekomenduojami formatai: jpg, png, gif, bmp
  • arba Atšaukimas

Panašios laisvos vietos

Lietuva, Vilnius 04.02.2022
Personalo ir operacijų vadovas (-ė) 1200 €
SKAITMENINIMO SPECIALISTAS (-Ė) 550 €
rasti www.cvbankas.lt
Lietuva, Kaunas 04.02.2022
Gamybos darbuotojai (-os) 735 - 1070 €