Programos

id #2529434 01.11.2021

Administratorė (-ius)

750 EUR
Laisva vieta nebeaktuali
Darbo pobūdis
  • Pacientų registravimas ir vizitų kontrolė;
  • Klientų konsultavimas telefonu, elektroninių užklausų atsakymas;
  • Aukšto klientų aptarnavimo standarto išlaikymas;
  • Skalndus klinikos veiklos užtikrinimas bei bendrosios tvarkos priežiūra;
  • Grynųjų pinigų bei banko kortelių operacijos (darbas su kasos aparatu);
  • Iškeltų tikslų siekimas;
  • Ataskaitų rengimas;
  • Kiti administraciniai darbai.
  • Darbas slenkančiu grafiku bei du šeštadienius per mėnesį.
Reikalavimai darbuotojui
  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Administracinio darbo patirtis medicinos, sveikatinimo, grožio salone ar pan., ne mažiau kaip 3 metai;
  • Puikūs klientų aptarnavimo, komunikaciniai įgūdžiai, etiketo išmanymas;
  • Patirtis pardavimuose, gebėjimas tinkamai ir patraukliai pristatyti prekę, paslaugą ar procedūrą;
  • Raštvedybos, biuro administravimo, apskaitos pagrindų žinios, geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Puikios lietuvių kalbos žinios, anglų - gerai (žodžiu ir raštu), rusų - privalumas;
  • Geri darbo laiko planavimo įgūdžiai, gebėjimas greitai reaguoti stresinėse situacijose;
  • Kruopštumas ir atidumas detalėms, atsakingumas;
  • Paslaugumas, punktualumas, pozityvumas, reprezentatyvi išvaizda.
Mes jums siūlome
  • Nuolatinį, įdomų ir atsakingą darbą;
  • Konkurencingą darbo užmokestį;
  • Galimybę įgyvendinti kūrybinius sumanymus ir inicijuoti naujoves;
  • Puikias darbo sąlygas, progresyvią kompaniją, šiuolaikišką aplinką.
Atlyginimas Nuo 750 €/mėn. į rankas
Papildomi priedai prie atlyginimo pagal motyvacinę sistemą
  • Laukas „Pranešimas“ negali būti tuščias
  • Maksimalus dydis - 3 MB. Formatai: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Rekomenduojami formatai: jpg, png, gif, bmp
  • arba Atšaukimas

Panašios laisvos vietos

Lietuva, Vilnius 04.02.2022
Pardavimų skaitmeniniuose kanaluose vadovas 2900 - 3400 €
rasti www.cvbankas.lt
Regiono vadybininkė (-as) | Marijampolė 1200 €
rasti www.cvbankas.lt
Lietuva, Vilnius 07.02.2022
Vežėjų plėtros vadybininkas 2870 - 3440 €
rasti www.cvbankas.lt
Lietuva, Klaipėda 04.02.2022
Telemarketingo specialistas (-ė) KLAIPĖDA 1200 - 4500 €