Programos

id #2529423 01.11.2021

PERSONALO IR ADMINISTRACIJOS VADOVAS

1500 EUR
Laisva vieta nebeaktuali
Darbo pobūdis
  • Darbuotojų paieška, atranka, įdarbinimas, nuolatinis kontaktų mezgimas ir palaikymas su potencialiais darbuotojais;
  • Įmonės padalinių skirtinguose regionuose vizitavimas;
  • Naujų darbuotojų mokymų plano sudarymas, adaptacijos proceso priežiūra ir palaikymas;
  • Motyvacinės sistemos palaikymas ir tobulinimas;
  • Personalo tvarkų ir procesų rengimas bei įgyvendinimas, dokumentų tobulinimas;
  • Viduriniosios grandies regionų vadovų konsultavimas darbuotojų motyvavimo, ugdymo ar darbo organizavimo klausimais;
  • Įmonės kultūros, vertybių formavimas ir komunikavimas;
  • Darbuotojų kaitos bei statistikos ataskaitų rengimas bei analizė;
  • Visos personalo dokumentacijos administravimas;
  • Kitos biuro administracinės pareigos bei funkcijos (laikinai).
Reikalavimai darbuotojui Aukštasis išsilavinimas;
Bent 2-3 metų sėkminga darbo patirtis personalo valdymo srityje mažmeninėje prekyboje;
LR įstatymų, teisės aktų, reglamentuojančių darbo teisę, išmanymas ir gebėjimas taikyti praktikoje;
Puikūs bendravimo įgūdžiai, psichologijos žinios;
Gebėjimas dirbti dinamiškoje aplinkoje;
Strateginis mąstymas, užsispyrimas, aktyvumas, iniciatyvumas, kūrybiškumas;
Kompiuterinis raštingumas, lietuvių ir anglų kalbos žinios;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas. Mes jums siūlome
  • Galimybė sukurti sėkmingą personalo valdymo sistemą sparčiai augančioje tarptautinėje įmonėje;
  • Platus atsakomybių spektras, galimybė kurti, inicijuoti pokyčius;
  • Profesinio tobulėjimo galimybės.
Atlyginimas Nuo 1500 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo Jūsų profesinių gebėjimų bei kompetencijų.
  • Laukas „Pranešimas“ negali būti tuščias
  • Maksimalus dydis - 3 MB. Formatai: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Rekomenduojami formatai: jpg, png, gif, bmp
  • arba Atšaukimas

Panašios laisvos vietos

Lietuva, Kaunas 04.02.2022
Biuro administratorius (-ė) (LEZ) 1450 €
rasti www.cvbankas.lt
Lietuva, Utena 07.02.2022
PERSONALO VADYBININKAS (-Ė) 1200 - 1600 €
rasti www.cvbankas.lt
Lietuva, Vilnius 07.02.2022
Mėsos cecho vadovas (-ė), FABIJONIŠKIŲ G. 2A-102 1100 - 1700 €