Programos

id #2529420 01.11.2021

Virtuvės darbuotojas

900 EUR
Laisva vieta nebeaktuali
Darbo pobūdis Darbas pilnu etatu.
Daržovių, kitų ingridientų ruošimas atidavimui pagal technologines korteles
Tvarkos darbo vietoje palaikymas,
Maisto produktų paruošimas,
Tiekimo kuravimas,
Produktų priėmimas ir sutikrinimas. Reikalavimai darbuotojui Darbštumas, atsakingumas, punktualumas
Gebėjimas greitai orientuotis
Noras dirbti ir tobulėti
Gebėjimas dirbti komandoje
Pozityvus mąstymas
virėjo darbo patirtis būtų privalumas, tačiau jos neturinčius APMOKOME Mes jums siūlome Darbas Kauno miesto centre, gerai įrengtoje virtuvėje
Nemokamas maitinimas
Transportas po darbo
Galimybę derinti darbo grafiką Atlyginimas Nuo 900 €/mėn. į rankas
  • Laukas „Pranešimas“ negali būti tuščias
  • Maksimalus dydis - 3 MB. Formatai: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Rekomenduojami formatai: jpg, png, gif, bmp
  • arba Atšaukimas

Panašios laisvos vietos

Lietuva, Kaunas 27.01.2022
Logistikos ir Transporto vadybininkas 600 - 4000 €
rasti www.cvbankas.lt
Lietuva, Prienai 04.02.2022
Socialinis darbuotojas 1472 €
rasti www.cvbankas.lt
Lietuva, Klaipėda 01.02.2022
Salės darbuotojas (-a), VINGIO G. 14 750 - 920 €
rasti www.cvbankas.lt
Lietuva, Vilnius 04.02.2022
SALĖS DARBUOTOJAS 1420 €
rasti www.cvbankas.lt
Lietuva, Kaunas 04.02.2022
Logistas (-ė) 800 €