Programos

id #2529404 01.11.2021

Marketingo projektų vadybininkas (-ė)

1200 - 1600 EUR
Laisva vieta nebeaktuali
Darbo pobūdis Pas mus galėsi:
  • Generuoti naujas idėjas ir jas įgyvendinti;
  • Plėtoti bendrovės įvaizdį, didinti žinomumą bei prisidėti prie bendrovės vidinės ir išorinės komunikacijos užtikrinimo;
  • Kurti ir administruoti socialines medijas, bei aktyvinti komunikaciją rinkoje;
  • Planuoti marketingo biudžeto valdymas;
  • Užtikrinti efektyvią vidinę/išorinę komunikaciją, komunikacijos taisyklių laikymąsi;
  • Prižiūrėti bei rūpintis turimos kontaktinės duomenų bazės augimu.
Reikalavimai darbuotojui Mes tikimės, kad:
  • Esi sukaupęs ne mažesnę nei 1 m. sėkmingos darbo patirties rinkodaros/marketingo srityse;
  • Tau nesvetimi žodžiai: Copywriter, SEO, Adwords, Newsletters, Canva, Google Adwords, GDN ir kt.
  • Rašai tekstus ir esi kūrybiškas, iniciatyvus, komunikabilus ir turi norą tobulėti;
  • Turi aukštąjį išsilavinimą (vadybos, rinkodaros, komunikacijos srityje) - privalumas;
  • Puikiai įvaldęs kompiuterinį raštingumą (MS Office, Outlook ir kt) ir lietuvių kalbą (užsienio kalbų (anglų arba rusų) mokėjimas - privalumas);
  • Turi vairuotojo pažymėjimą;
Mes jums siūlome O mes Tau siūlome!
  • Dinamišką, iššūkių turinčia poziciją, stabiliai veikiančioje ir lyderiaujančioje savo srityje bendrovėje;
  • Generuoti ir realizuoti savo idėjas;
  • Dalyvauti visuose įmonės renginiuose bei vidiniuose ir išoriniuose mokymuose;
  • Atlyginimą, atitinkantį kvalifikaciją, bei priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų;
Atlyginimas 1200-1600 €/mėn. neatskaičius mokesčių
  • Laukas „Pranešimas“ negali būti tuščias
  • Maksimalus dydis - 3 MB. Formatai: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Rekomenduojami formatai: jpg, png, gif, bmp
  • arba Atšaukimas

Panašios laisvos vietos

Lietuva, Vilnius 07.02.2022
Padalinių vadovė /-as 1300 - 1500 €
rasti www.cvbankas.lt
Vyr. buhalterio pavaduotojas (-a) 2450 - 3300 €
Skyriaus vedėjas (-a), FABIJONIŠKIŲ G. 2A-102 900 - 1300 €
rasti www.cvbankas.lt
Lietuva, Vilnius 04.02.2022
Pardavimų skaitmeniniuose kanaluose vadovas 2900 - 3400 €