Programos

id #2529374 01.11.2021

Įrenginių priežiūros meistras (Maintenance technician supervisor)

2000 EUR
rasti www.cvbankas.lt
Darbo pobūdis
  • Užtikrinti, kad įrenginių, bei staklių mechaninės ir automatinės dalies remontai vyktų sklandžiai ir pagal sudarytus planus;
  • Valdyti mechanikų ir automatikų komandą, koordinuoti jų darbą;
  • Užtikrinti darnų komandos integravimą į bendrą gamyklos veiklą;
  • Motyvuoti ir skatinti darbo komandą;
  • Įgyvendinti priskirtus projektus, bei sudaryti ir kontroliuoti biudžetą;
  • Užtikrinti nepertraukiamą įrangos veikimą;
  • Nuolat optimizuoti veiklą ir teikti pasiūlymus nuolatiniam tobulinimui.
Reikalavimai darbuotojui
  • Aukštasis/ aukštesnysis inžinerinis/ techninis išsilavinimas;
  • Analogiško darbo patirtis;
  • Stiprios žinios mechanikos ir automatikos srityje;
  • Techninės dokumentacijos, brėžinių ir schemų išmanymas;
  • Gebėjimas surasti ir išspręsti gamybos įrangos problemas;
  • Galimybė dirbti pamaininį darbą (kartais);
  • EN kalbos žinios;
  • Geras kompiuterinis raštingumas (privalumas – AutoCad);
  • Vairuotojo pažymėjimas - B kategorija.
Mes jums siūlome Ilgalaikius ir patikimus darbo santykius besiplečiančioje, perspektyvioje užsienio kapitalo įmonėje
Nuolatinę galimybę mokytis, įgyti naujų įgūdžių
Tarptautinę patirtį
Darbo aplinką, kurioje vertinamas profesionalumas, komandinis darbas ir orientacija į rezultatus Atlyginimas Nuo 2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
  • Laukas „Pranešimas“ negali būti tuščias
  • Maksimalus dydis - 3 MB. Formatai: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Rekomenduojami formatai: jpg, png, gif, bmp
  • arba Atšaukimas

Panašios laisvos vietos

Lietuva, Vilnius 09.02.2022
BUSINESS HEAD 3300 €
rasti www.cvbankas.lt
Lietuva, Vilnius 11.02.2022
Junior Flight Support Duty Officer 800 €
rasti www.cvbankas.lt
Lietuva, Vilnius 07.02.2022
Software Engineer Back-End (Senior) 4100 - 5500 €
rasti www.cvbankas.lt
Lietuva, Pasvalys 09.02.2022
Accounts Payable Accountant 1405 €