Programos

id #2529366 01.11.2021

SERVISO MEISTRO ASISTENTAS (-A) (Statybinė ir žemės ūkio technika)

700 EUR
Laisva vieta nebeaktuali
Darbo pobūdis:
  • Pagalbiniai spec. technikos remonto darbai;
  • Statybinės ir žemės ūkio technikos priežiūra, technikos defektavimas;
  • Bendravimas su tiekėjais dėl reikiamų prekių užsakymo, dokumentacijos tvarkymas;
  • Kitos vadovo paskirtos užduotys.

Darbo laikas: I-V 8-17 val., savaitgaliai laisvi. Reikalavimai:
  • Ne žemesnis nei profesinis techninis išsilavinimas, gali būti paskutinio kurso studentas;
  • Analogiško darbo patirtis būtų privalumas;
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija);
  • Organizuotumas, atsakingas požiūris į darbą, greita orientacija, iniciatyvumas.
Mes Jums siūlome: Darbo ir laisvalaikio balansas Papildomos apmokamos atostogos Transportas Nemokamas automobilio parkingas Kiti privalumai Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai
  • Patirtį sėkmingai veikiančioje įmonėje;
  • Gerą atmosferą darbe, draugišką ir profesionalų kolektyvą;
  • Puikias darbo sąlygas, darbo rūbus, soc. garantijas, reikalingas darbo priemones.

Siųskite savo CV arba susisiekite su mumis +37069998579.

SUSISIEKSIME TIK SU ATRINKTAIS KANDIDATAIS

Kandidatuodamas į šią poziciją, kandidatas sutinka, jog jo (jos) asmeniniai duomenys bus administruojami Bendrojo Duomenų Apsaugos Reglamento numatyta tvarka ir saugomi ADAMPOLIS GROUP personalo skyriaus darbuotojų. Asmeniniai duomenys nebus perduodami trečiosioms šalims be kandidato sutikimo. Atlyginimas Nuo 700 €/mėn. į rankas
  • Laukas „Pranešimas“ negali būti tuščias
  • Maksimalus dydis - 3 MB. Formatai: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Rekomenduojami formatai: jpg, png, gif, bmp
  • arba Atšaukimas

Panašios laisvos vietos

Lietuva, Vilnius 11.02.2022
Customer Support Specialist 1400 - 1900 €
rasti www.cvbankas.lt
Lietuva, Vilnius 07.02.2022
Talent Acquisition Partner 2500 - 3800 €
Translator (German, Estonian, Greek, Ukraine) 900 - 2500 €
ETL/DATA DEVELOPER 1860 - 3242 €