Programos

Darbas studentėms (-ams) ir ne tik (0,5 - 1 etatu)

5 - 10 EUR
Darbo aprašymas: Norite kurti karjerą tarptautinėje kompanijoje? Nesvarbu, ar dirbate keletą metų, ruošiatės žengti pirmuosius žingsnius savo karjeroje, o gal norite derinti darbą ir studijas – Evolution gali būti Jūsų vieta!

Jums patikėsime:

  • Būti mūsų apdovanojimų pelniusių produktų veidu
  • Pirmaujančių inovatyviausių internetinių žaidimų vedimą
  • Bendravimą su mūsų produktų vartotojais iš viso pasaulio
Reikalavimai: Atrankos procesą sudaro pokalbis telefonu bei darbo pokalbis nuotoliniu būdu per Microsoft Teams platformą.

Tikimės, kad pasižymi šiomis savybėmis:

  • Pozityvumas ir paslaugumas
  • Kalbėjimas anglų kalba
  • Gebėjimas dirbti ir bendrauti komandoje
  • Ne jaunesnis kaip 18 metų (pagal Lietuvos lošimų įstatymą)
Ką mes siūlome:
  • Apmokamus įvadinius mokymus.
  • Įvairaus pobūdžio tobulinimosi kursus ir mokymus mūsų darbuotojams – individualios makiažo ir šukuosenų konsultacijos, mokymai ir internetiniai seminarai (Harmony of Mind, Actors Bootcamp, How to get prepared for an interview, Career growth opportunities, Excel workshop etc.)
  • Mėnesinius bonusus už darbo rezultatus
  • Darbo uniformą, priemones bei medžiagą reikalinga darbui
  • Prieigą prie Bookboon.com - el. biblioteką su 1000 el. knygų, internetinių kursų, virtualių paskaitų ir audio mokymų.
  • Grafiką, leidžiantį dirbti pamainomis ir planuoti savo laiką per mėnesį:
▪️ 3 dirbamos/3 laisvos arba 4 dirbamos/2laisvos
  • Siūlomos pamainos ir jų laikas:
▪️ Rytinė 7:00 – 15:00
▪️ Popietinė 15:00 – 22:00
▪️ Naktinė 22:00 – 7:00
  • Realias karjeros galimybes.
  • Tarptautinį, draugišką kolektyvą ir darbo aplinką. Įdomius renginius.
  • Šiuolaikiškai modernias patalpas, kuriose rasite poilsio ir laisvalaikio zonas.
  • Nuolaidos Evolution partnerių tinkluose.

Nelauk rytojaus ir prisijunk ŠIANDIEN!
Nori sužinoti daugiau? www.evolution.com/who-we-are

Jei vis dar trūksta informacijos, brūkštelk sms, skambtelk paplepėti tel.nr.: +37065915786. Atlyginimas 5-10,35 €/val. neatskaičius mokesčių
Po bandomojo laikotarpio atlyginimas kyla
  • Laukas „Pranešimas“ negali būti tuščias
  • Maksimalus dydis - 3 MB. Formatai: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Rekomenduojami formatai: jpg, png, gif, bmp
  • arba Atšaukimas