Pardavėja (-as) - konsultantė (-as) parduotuvei "RESERVED" (1 etatas, PC "Ozas")

4 EUR
rasti www.cvbankas.lt
Darbo pobūdis
  • Klientų aptarnavimas;
  • Tvarkos salėje palaikymas;
  • Naujų prekių priėmimas;
  • Darbas su kasos aparatu;
  • Švaros darbo vietoje palaikymas;
Reikalavimai
  • Ne žemesnis nei vidurinis išsilavinimas;
  • Aktyvus domėjimasis mada ir stiliumi;
  • Komunikabilumas, darbštumas, atsakingumas;
  • Draugiškumas ir gebėjimas dirbti komandoje;
  • Geri bendravimo įgūdžiai.
Mes jums siūlome Dirbk tiek, kiek nori,
Užsidirbk tiek, kiek reikia,
Tau užteks laiko mokslams
Ir dar liks laiko sau,
Pirksi pigiau
ir VISADA atrodysi madingai!

Rask savo priežastis prisijungti prie mūsų komandos.
Atlyginimas Nuo 4,90 €/val. neatskaičius mokesčių
  • Laukas „Pranešimas“ negali būti tuščias
  • Maksimalus dydis - 3 MB. Formatai: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Rekomenduojami formatai: jpg, png, gif, bmp
  • arba Atšaukimas

Panašios laisvos vietos

Lietuva, Vilnius 31.01.2022
Senior Manufacturing Scientist 1 €
rasti www.cvbankas.lt
Lietuva, Kaunas 07.02.2022
Pardavėjas (-a) Kaune (Industrijos g.) 1005 - 1300 €
rasti www.cvbankas.lt
Lietuva, Vilnius 02.02.2022
Senior Manufacturing Scientist (192275BR) 2000 - 3200 €
rasti www.cvbankas.lt
Lietuva, Vilnius 08.02.2022
Supply Chain Process Engineer, 3600 - 4600 €