Programos

Elektrinių paspirtukų mechanikas

1030 EUR
Daugiau apie poziciją Kaune pradedame teikti elektrinių paspirtukų nuomos paslaugą ir ieškome elektrinių paspirtukų mechaniko pagal terminuotą sutartį iki 2021 m. lapkričio mėn. pabaigos su galimybe sutartį pratęsti į neterminuotą.

Mechanikas bus atsakingas už kokybišką paspirtukų aptarnavimą ir remontą Kaune, Romainių g. esančiame Bolt paspirtukų sandėlyje.

Darbo pobūdis:
  • Kokybiškas elektrinių paspirtukų servisas, jų remontas
  • Bendrieji remonto darbai bei paspirtukų patikra
  • Testavimas prieš išvežant į miestą
  • Apžiūra, gedimų nustatymas ir dalių keitimas, aptarnavimas
  • Vykimas į miestą, ieškoti paspirtukų, atlikti nedidelius remonto darbus su serviso automobiliu vietoje, prie paspirtuko.
Reikalavimai darbuotojui
  • Ankstesnė patirtis remontuojant techniką (elektronika, automobiliai ar kt.)
  • Bendras suvokimas kaip veikia elektriniai paspirtukai
  • Gebėjimas naudoti įvairiais elektriniais įrankiais
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas
Mes jums siūlome
  • Motyvuojantis atlyginimas
  • 75 EUR/mėn kreditas Bolt paslaugoms
  • 30 EUR/mėn kreditas sveikatingumo, sporto, sveikatos išlaidoms padengti
  • Lankstus darbo laikas. Galima derinti darbo pradžią ir pabaigą, svarbu išdirbti 40 val. per savaitę. Galima dirbti ir savaitgaliais
Atlyginimas 1030 €/mėn. neatskaičius mokesčių
  • Laukas „Pranešimas“ negali būti tuščias
  • Maksimalus dydis - 3 MB. Formatai: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Rekomenduojami formatai: jpg, png, gif, bmp
  • arba Atšaukimas

Panašios laisvos vietos

Lietuva, Kaunas 04.02.2022
Elektros ir silpnų srovių montuotojas. 800 - 2000 €
rasti www.cvbankas.lt
Lietuva, Klaipėda 04.02.2022
Saulės elektrinių montuotojas 1100 - 2400 €
rasti www.cvbankas.lt
Lietuva, Kaunas 07.02.2022
Elektrikas - automatikas (-ė) 1752 - 2280 €
rasti www.cvbankas.lt
Lietuva, Kaunas 25.01.2022
Elektrikas 950 €