Programos

id #2273253 01.08.2021

Medienos cecho gamybos vadovas (-ė)

1500 EUR
Laisva vieta nebeaktuali
Darbo pobūdis
  • gamybinės veiklos planavimas ir organizavimas;
  • aiškus užduočių bei gamybos tikslų iškėlimas, atsakomybių paskirstymas, prioritetų nustatymas;
  • projektų terminų ir darbų kokybės užtikrinimas;
  • racionalus materialinių ir finansinių resursų panaudojimas;
  • vadovauti žmonėms, telkti ir motyvuoti juos bendram tikslui, susitarti, persiorientuoti, jei būtina, pastebėti, vertinti rezultatą;
  • darbuotojų saugos ir sveikatos reikalavimų įgyvendinimas;
Reikalavimai
  • aukštasis inžinerinės arba techninės krypties išsilavinimas;
  • vadovaujamo darbo patirtis inžinerinėse techninėse pareigose gamybinėje įmonėje;
  • gamybinių procesų išmanymas;
  • suprasti gamybos darbų planavimą;
  • skaityti techninius brėžinius;
  • geri laiko planavimo ir organizavimo įgūdžiai;
  • savarankiškumas, strateginis mąstymas;
  • kompiuterinis raštingumas (privalumas - "MS Office", Skaita programos)
Mes jums siūlome Mes vertiname savo komandos narius ir jums siūlome:
  • Įdomų, dinamišką ir atsakingą, bendravimo kupiną darbą;
  • Augti ir tobulėti kartu su įmone, kurti karjerą tiek vertikalia, tiek horizontalia kryptimi;
  • Įgyvendinti savo turimas idėjas, būti komandos ir bendrai pasiekto tikslo dalimi;
  • Saugos reikalavimus atitinkančias darbo sąlygas ir priemones;
  • Darbą su techniškai pažangia įranga;
  • Laiku mokamą atlyginimą, bei lankščią priedų sistemą, priklausančią nuo pasiektų rezultatų;
  • Socialines garantijas;
  • Skanią kavą ir arbatą per poilsio pertaukėles;
  • Rūpinsimės Jūsų sveikata ir gera savijauta;
Atlyginimas Nuo 1500 €/mėn. į rankas
  • Laukas „Pranešimas“ negali būti tuščias
  • Maksimalus dydis - 3 MB. Formatai: pdf, rtf, doc, odt, xls, txt
  • Rekomenduojami formatai: jpg, png, gif, bmp
  • arba Atšaukimas

Panašios laisvos vietos

Lietuva, Vilnius 04.02.2022
Studijos pamainų vadovas (-ė) 900 €
rasti www.cvbankas.lt
Lietuva, Kaunas 07.02.2022
Pamainos vadovas (-ė),VYTAUTO G. 30 1000 - 1550 €
rasti www.cvbankas.lt
Lietuva, Vilnius 07.02.2022
SANDĖLIO PAMAINOS VADOVAS 1400 €
SKAITMENINIMO SPECIALISTAS (-Ė) 550 €
rasti www.cvbankas.lt
Lietuva, Klaipėda 04.02.2022
Telemarketingo specialistas (-ė) KLAIPĖDA 1200 - 4500 €